Loading...

Partneři projektu

Generální partner
Odborný garant
Oficiální partner
Partneři
Zakladatel

Microsoft

Microsoft je přední výrobce technologií pro svět, ve kterém jsou mobilita a cloud na prvním místě. Naší misí je umožnit každému člověku a každé organizaci na světě dokázat více. Microsoft Corporation vznikla před více než 40 lety - v dubnu roku 1975. Česká pobočka zahájila činnost v roce 1992. Na podzim 2015 jsme se spolu s pražskou divizí Skype přestěhovali do nového světa práce - kanceláře vytvořené pro svět práce odkudkoli. V červenci 2016 spojila česká pobočka síly se slovenskou a vznikl Microsoft Česká republika a Slovensko. Na podzim 2016 bylo v Praze otevřeno vývojové centrum Microsoft Dynamics. Naší vizí je inspirovat naše zákazníky, jednotlivce i organizace v České republice i na Slovensku, aby pomocí digitálních technologií dokázali měnit svět.

DAQUAS

DAQUAS je společenství, které už od roku 1991 pomáhá propojit svět profesionálního IT se světy, kde (také) žijí lidé. Napomáhá lepšímu dorozumění, přesnějšímu předání zadání, jeho rychlejší a bezpečnější realizaci s pomocí zkušeností, které jiní už mají za sebou, úplnějšímu využití prostředků IT a optimálnímu řešení pro financování, abychom společně uměli rychle reagovat na změnu v požadavcích a potřebách uživatelů.

Fortinet

Společnost Fortinet je světový výrobce síťových bezpečnostních zařízení jako jsou FortiGate, FortiMail, FortiClient, FortiAnalyzer, FortiManager a trvale dominuje na trhu s unified threat management (UTM) prvky. Fortinet produkty a služby poskytují širokou, integrovanou a vysoce výkonnou ochranu před bezpečnostními hrozbami, zatímco rapidně zjednodušují IT infrastrukturu. Fortinet zařízení je možné nasazovat již od velmi malých firem až po velké nadnárodní korporace. Mezi hlavní funkce FortiNet produktů patří: propracovaný firewall, HW antivir a antispam, VPN, IPS, WAN optimalizace, aplikační kontrola, webová filtrace, pokročilý monitoring síťového provozu, prevence proti úniku informací (DLP), kontrola koncových stanic.

DAIKIN AIRCONDITIONING CENTRAL EUROPE – CZECH REPUBLIC

Společnost Daikin je přední světový výrobce zařízení pro vytápění, větrání a klimatizaci, včetně tepelných čerpadel a chladicích řešení. Společnost dodává inovativní řešení klimatizace vnitřních prostor v prémiové kvalitě, která odpovídá měnícím se potřebám našich zákazníků z řad soukromých osob, obchodu a průmyslu.

AUTOCONT

AUTOCONT je česká soukromá společnost, která přes 25 let na českém a slovenském trhu úspěšně zavádí a provozuje užitečné informační technologie. Zaměřuje se na poskytování komplexních IT řešení a služeb pro firemní klientelu a státní správu. Systematické a dlouhodobé budování odborných schopností, pečlivé sledování potřeb zákazníků a v neposlední řadě i promyšlená vnitřní organizace firmy – to vše přispělo k tomu, že je AUTOCONT v současné době největším a nejvýznamnějším českým dodavatelem informačních a komunikačních technologií v České a Slovenské republice. AUTOCONT svoje postupy přizpůsobuje potřebám a možnostem svých zákazníků. Jinak řeší složité enterprise projekty u velkých zákazníků a jinak menší projekty u středně velkých komerčních firem. Vždy ale s maximálním důrazem na dosažení požadované kvality a v maximální kooperaci se zákazníkem.

MasterCard

Pobočka MasterCard Europe v ČR (v Praze) je zástupcem společnosti MasterCard® Euro-pe SA, evropské divize společnosti MasterCard International. MasterCard International spravuje komplexní portfolio známých a široce přijímaných značek platebních karet MasterCard, MasterCard Electronic a Maestro.Jako organizace sdružující více než 25 000 finančních institucí poskytuje MasterCard služby malým i velkým podnikům a zákazníkům ve více než 210 zemích světa. V Evropě jde o více než 9 000 členských finančních institucí, mezi které patří také všechny významné bankovní domy v České republice. Česká republika patří do regionu „Centrální a východní Evropa“ společně např. se Slovenskem, Polskem, Maďarskem, Chorvatskem, Slovinskem, Bulharskem, atd. - celkem 15 zemí.Společnost si udržuje prvenství v kvalitě a inovacích a nabízí širokou škálu platebních řešení v tradičních „kamenných“ obchodech, ale i virtuální sféře. Její množstvím ocenění vyznamenaná reklamní kampaň Priceless, která v současné době běží v 50 jazykových mutacích ve 108 zemích světa, dává značkám MasterCard skutečně globální dosah.Karty společnosti MasterCard jsou s více než 36 milióny akceptačními místy a 1 milionem bankomatů nejšířeji akceptovanými platebními kartami na světě.

Czech Trade

CzechTrade je agenturou na podporu exportu podřízenou Ministerstvu průmyslu a obchodu. Cílem agentury je usnadnit firmám rozhodování o výběru vhodných teritorií, zkrátit dobu vstupu na daný trh a podpořit aktivity směřující k dalšímu rozvoji firmy v zahraničí.

bh securities

BH Securities a.s. je licencovaným obchodníkem s cennými papíry a od roku 1994 také členem Burzy Cenných Papírů Praha a.s. Byla založena v roce 1993 a je součástí Česko slovenského holdingu PROXY – FINANCE, a.s. Společnost je držitelem kompletní licence pro poskytování investičních služeb, kterou uděluje Česká národní banka a.s. Společnost je zakládajícím členem České asociace obchodníků s cennými papíry (ČAOCP) a členem Asociace pro kapitálový trh České republiky (AKAT). BH Securities a.s. je tvůrcem trhu a pokrývá široké spektrum trhů v ČR, Evropě i USA. Svým zákazníkům umožňuje vstup na domácí a světové burzy a přímou realizaci obchodních pokynů bez dalších prostředníků. Zaměřuje se na vyhledávání příležitostí i produktů, investuje do rozvoje a zákaznického servisu. Díky svému dlouholetému působení získala bohaté zkušenosti a vybudovala si pevnou pozici na českém kapitálovém trhu.

nsg morison

NSG Morison je česká poradenská společnost, která poskytuje podnikům všech velikostí komplexní služby v oblasti auditu, daní, účetního a mzdového poradenství, znaleckých služeb, práva, podnikového a personálního poradenství. NSG Morison působí na českém trhu od roku 1993 a na slovenském trhu od roku 2004, tudíž letos slaví 25.výročí. Díky členství v mezinárodní asociace poradenských služeb Morison KSi, je NSG Morison schopna poskytnout své služby nejenom na českém, ale i ve světě. www.nsgmorison.cz

JŠK advokátní kancelář

JŠK, advokátní kancelář, s.r.o. je středně velká pražská advokátní kancelář s asi 25 právníky, která již 15 let poskytuje právní služby ve většině právních oblastí souvisejících s podnikáním obchodních společností. Před založením JŠK pracovali všichni partneři JŠK mnoho let pro přední mezinárodní právní firmy. JŠK tak může nabídnout kombinaci nejlepších mezinárodních zkušeností a flexibilitu lokální firmy. JŠK je současně zakladatelem a členem středoevropské sítě obdobně specializovaných advokátních kanceláří PONTES: the CEE lawyers. V současnosti působí členové PONTES v Bratislavě, Budapešti, Bukurešti, Praze, Sofii, Varšavě a Vídni. Klíčové oblasti působení JŠK: Finanční právo, Energetika, Korporátní právo, Veřejné zakázky, Fúze a akvizice (M&A), Regulace a compliance, Nemovitosti, Pracovní právo, Spory, Kontrakty, Hospodářská soutěž, Insolvence a restrukturalizace, Pojišťovnictví, Sportovní právo

Kopecký - Autosalony

Společnost KOPECKÝ je více jak 20 let spjata se značkou PEUGEOT. Pan Miroslav Kopecký postupně rozšířil své aktivity do 3 autosalonů v Praze, Vysokém Mýtě a na Vysočině. Kromě nabídky nových a ojetých vozů se lvem ve znaku, nabízejí především rychlý, kvalitní a zejména zákazníkům vstříc vycházející servis. Myšlenka na rozšíření obchodních aktivit o další značku přišla s tím, jak se postupně zvyšovali nároky zákazníků autosalónů KOPECKÝ, které již nebylo možno s nabídkou PEUGEOTU uspokojovat. Rozhodnutí pro značku BMW vycházelo především z toho, že jako jedna z mála dávala v rámci synergie s Peugeotem smysl a navíc byla pro majitele takovým splněným snem. Pro zákazníky PEUGEOT se tak otevřela nabídka vozidel 4x4, velkých manažerských limuzín, sportovních vozů, apod., naopak zákazníkům BMW a to především těm korporátním, může francouzský lev nabídnout kompletní modelovou řadu lehkých užitkových vozidel, prostorných minibusů, speciálních nástaveb, případně malých referenčních vozidel. To, v čem si ale mohou být zákazníci všech autosalonů KOPECKÝ jisti, že kdykoli a v kteroukoli dobu o ně bude spolehlivě postaráno. O jejich skvělém přístupu svědčí i skutečnost, že se v roce 2016 stali nejúspěšnějším prodejcem užitkových vozidel Peugeot.

Farmax

Farmaceutická divize SVUS byla založena 1. května 1992 jako divize s nejlepší perspektivou na půdě dřívějšího sklářského výzkumného ústavu, s tradicí datující se k roku 1923, kdy zde byl založen Státní výzkumný ústav sklářský, který se zabýval výzkumem sklářských technologií – od toho název SVUS. Později byl název SVUS doplněn o slovo Pharma, vzhledem k posunu podnikatelské činnosti směrem k farmacii. Původní prostory výzkumného ústavu, takzvané „bezprašné“ provozy, byly – po nezbytné adaptaci tak, aby vyhověly požadavkům na čisté prostředí třídy D – velmi vhodné k využití pro farmaceutický průmysl, včetně primárního balení nesterilních lékových forem. Cílem bylo co nejvíce vyhovět požadavkům rychle se rozšiřujícího domácího i zahraničního trhu léčiv, doplňků stravy a kosmetiky.

ZÁTIŠÍ GROUP

Zátiší Group je naše i Vaše společná rodina. Prošla obdobími plných zvratů a od založení v roce 1991 se rozrostla do čtyř pražských restaurací, po Evropě působícím Zátiší Cateringu a inovativní divizi Fresh &Tasty. Restaurace V Zátiší odhaluje svým hostům tajemství inovativní evropské kuchyně i kreativních exotických indických chutí. Kouzlu chutí restaurace Bellevue podlehnete na Smetanově nábřeží. Restaurace Mlýnec s velkou vášní podává české moderní speciality. V restauraci Žofín Garden najdete radost, uvolnění a svěží vánek zelené oázy na Slovanském ostrově. Zátiší Catering jsou profesionálové, kteří umí splnit tajné sny a přání. Organizují akce bez starostí - dopřejte si služby Zátiší Cateringu! Fresh & Tasty úspěšně proniklo do oblasti každodenního stravování. Je odborníkem na vyváženou stravu nejen pro dospělé ale i pro děti.

VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA

Jsme malou rodinnou firmou, zabývající se pěstováním révy vinné a výrobou kvalitních přívlastkových vín. Vycházíme z dlouholeté vinařské tradice, přičemž respektujeme aktuální moderní trendy při obhospodařování vinic i při výrobě vína. V moderních prostorách vinařství, které je vybaveno moderními technologiemi, každoročně zpracováváme přibližně 70 tun hroznů vlastní produkce a produkujeme 55 000 lahví vín, která jsou zastoupena jakostními i přívlastkovými víny. V naší nabídce naleznete vína bílá i červená, odrůd: Chardonnay, Paláva, Aurelius, Ryzlink rýnský, Tramín červený, Sauvignon, Děvín, Veltlínksé zelené, Rulandské šedé, Cabernet Moravia, Cabernet Sauvignon, Zweigeltrebe, Pinot Noir, Fratava a Dornfelder.

mediarex

Mediarex Communications and Consulting je full servisová reklamní agentura zaměřená jak na ATL, tak na BTL. Na trhu působíme od roku 1992 a za tu dobu jsme získali řadu jak českých, tak zahraničních ocenění. Nabízíme kompletní servis v oblasti marketing, reklamy, digitálních komunikací, PR, výroby reklamních TV spotů, a filmové a multimediální produkce. Jsme tým kreativních lidí a profesionálů, jež za sebou mají mnoholeté zkušenosti v oblasti reklamy. K našim klientům máme vždy individuální přístup a navrhujeme vždy řešení šité na míru zaměřené na maximální dosažitelný výsledek.

presentigo

PRESENTIGO je rychle rostoucí česko-americký startup s pobočkami v San Franciscu, Bostonu, Praze a v Ostravě. Získali jsme investici od Rockaway Capital a mezi naše zákazníky patří Foxconn, E.ON, O2, UPC, Jet Set, Linet, Vítkovice a mnoho dalších. V herním enginu jsme vytvořili prezentační platformu nové generace, která rozšiřuje hranice tradičních prezentací do světa dotykových zařízení, interaktivity a 3D. To vše je propojeno s funkcemi pro marketing a sales. Nyní pracujeme i na VR projektech, které rozšiřují naši komplexnost a dokreslují technickou vyspělost a inovativnost našeho produktu.

DENTALO

DENTALO je nově otevřená zubní klinika v centru Prahy, kde přistupujeme k péči o zuby jako k umění. Nabízíme unikátní komplex stomatologické péče včetně všech specializovaných oblastí stomatologie. Společně s akademickým malířem, panem Janem Pištěkem, propojujeme umění a stomatologii přímo v našich prostorách. Svou první návštěvu u nás můžete zahájit třeba jen kávou a prohlídkou tohoto jedinečného propojení.

PROGRAM H PLUS

POLIKLINIKA PROGRAM HEALTH PLUS: ZÁRUKA ŠPIČKOVÉ LÉKAŘSKÉ PÉČE PRO JEDNOTLIVCE, RODINY I FIRMY Poliklinika Program Health Plus zajišťuje preventivní, diagnostickou, léčebnou a rehabilitační péči pro děti, dospělé i firmy. Specializuje se na styl „Concierge medicine“, tedy maximálně komfortní a individuálně zaměřenou zdravotní péči napříč lékařskými obory. Poliklinika sídlí v atraktivních prostorách v Praze na Smíchově a klientům zaručuje špičkovou úroveň služeb s individuálním přístupem, který je ve zdravotnických zařízeních běžně nedostupný. Disponuje širokým týmem více než 50 odborníků ze všech klíčových medicínských oborů, kteří spolu úzce spolupracují a díky tomu poskytují komplexnější a kvalitnější služby. Každý klient má k dispozici osobního lékaře, který koordinuje veškerou péči se specialisty, a díky omezenému počtu klientů jim vždy může věnovat dostatek času i osobní péče. Návštěvy u lékaře jsou organizovány v termínu vyhovujícím klientovi, bez zbytečného čekání a ztráty času. Lékařská péče je zajištěna 24 hodin denně a 365 dní v roce. Klienti mohou kdykoliv zavolat call servis Programu Health Plus, který zprostředkuje kontakt s lékařem, domácí návštěvu či urgentní hospitalizaci. Poliklinika využívá nejmodernější technologie a pro klienty vede elektronickou zdravotní dokumentaci se zabezpečeným online přístupem. Díky tomu mohou mít neustále přehled o svém zdravotním stavu, všech termínech prohlídek i výsledcích vyšetření. Program Health Plus je proto zárukou nejlepší péče pro všechny, kteří se chtějí dožít vysokého věku ve zdraví. JSME TU PRO VÁS A VAŠE ZDRAVÍ.

ČESKÁ MINCOVNA

Česká mincovna sídlící v Jablonci nad Nisou je tradičním českým výrobcem a prodejcem pamětních mincí a medailí již 25 let. Navázala tak na dlouholetou tradici ražby mincí na území Čech, Moravy a Slezska. Po celou dobu své existence je výhradním dodavatelem oběžných a pamětních mincí pro potřeby České národní banky. Je jedinou tuzemskou mincovnou oprávněnou razit mince pro centrální banku. Česká mincovna razí vlastní emise pamětních medailí, replik historických mincí, žetonů a zabývá se také distribucí zlatých investičních slitků.

Vodafone

Mobilní operátor Vodafone Czech Republic je od roku 2005 součástí jedné z největších telekomunikačních skupin na světě Vodafone Group. V České republice poskytuje služby více než třem milionům zákazníků. Od roku 2007 přináší Vodafone komplexní telekomunikační služby pro firemní zákazníky prostřednictvím řešení Vodafone OneNet a nyní provozuje více než milion firemních SIM karet. V roce 2012 byl Vodafone prvním operátorem na českém trhu, který začal účtovat hovory po sekundách. O rok později Vodafone představil Turbo Internet a začal rychlým mobilním internetem pokrývat venkov a menší města. V současnosti nabízí nejrychlejší a nejrozšířenější síť mobilního internetu na tuzemském trhu. Aktuálně se Vodafone soustředí na rozšiřování LTE do všech koutů České republiky. V roce 2016 získal Vodafone za svoje aktivity v CSR zlatý certifikát TOP Odpovědná firma roku. Jeho Nadace Vodafone již rozdělila více než 170 milionů korun. Za 10 let od svého založení se dostala na přední místa v hodnocení firemních nadací. Patří mezi nejdůležitější podporovatele a investory do technologických sociálních inovací, které zlepšují život společnosti a znevýhodněných skupin.

Expobank CZ

Vítejte v Expobank CZ. Bance, která svým českým i mezinárodním klientům korporátního, privátního a personálního bankovnictví poskytuje širokou škálu produktů a nabízí rozsáhlou podporu v oblasti přeshraničních transakcí. Výhodu představují naši zkušení bankéři, dlouholetá zkušenost na českém trhu, mezinárodní management, dceřiná banka v Srbsku a sesterské banky v Lotyšku a Rusku. Partnerství s námi znamená partnerství s týmem profesionálů, kteří respektují individualitu každého jednotlivého klienta, a s bankou, která připravuje a nabízí služby na míru Vašim potřebám a Vašemu růstu.

CRIF - Czech credit bureau

Společnost CRIF – Czech Credit Bureau, a. s poskytuje svým klientům webovou aplikaci Cribis, která je spolehlivým datovým zdrojem obsahujícím informace o více než 10 milionech podnikatelských subjektů a fyzických osob z České a Slovenské republiky čerpající z více než 43 hlavních, přehledně unifikovaných a komplexních informačních zdrojů. Aplikace Cribis každému uživateli umožňuje především řídit jeho rizika v obchodních vztazích. Z aplikace Cribis čerpá vybraná data portál www.informaceofirmach.cz určený podnikatelům pro bezplatné prověřování základních informací o jejich obchodních partnerech. Společnost také přináší svým klientům komplexní řešení pro oblast řízení úvěrových rizik a pod značkou iRating pokročilé nástroje pro hodnocení ekonomického stavu, jak komerčních, tak nekomerčních společností nebo také municipalit. CRIF – Czech Credit Bureau je zároveň organizátorem největších českých úvěrových registrů, Bankovního registru klientských informací a Nebankovního registru klientských informací. Společnost CRIF – Czech Credit Bureau, a. s. byla založena již v roce 2000. Jediným akcionářem společnosti je její mateřská společnost se sídlem v Itálii. Na Slovensku působí prostřednictvím své sesterské společnosti CRIF – Slovak Credit Bureau, s. r. o.

Agentura Helas

Již od roku 1997 Agentura Helas sdružuje a propojuje české podnikatele a podnikatelky a buduje tak významnou platformu pro vytváření obchodních příležitostí a rozvoj vztahů mezi podnikateli. K naplňování tohoto cíle slouží Helas New Encounters Club a Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club. Agentura Helas podnikatele také oceňuje, a to na základě vynikajících ekonomických výsledků dosažených prostřednictvím transparentního podnikání, ale i podnikatelských příběhů. Tato ocenění probíhají v rámci projektů Ocenění Českých Podnikatelek, Ocenění Českých Lídrů, jichž je Agentura Helas zakladatelem a dále Exportní ceny DHL pod záštitou CzechTrade, kterou Agentura Helas produkuje. Cílem uvedených projektů je kultivování českého podnikatelského prostředí, podpora a ocenění českých firem s důrazem na etický byznys. Všechny projekty Agentury Helas spojuje vize BUDUJEME HRDÉ ČESKO, které akcentuje nejen výhled do budoucnosti, ale obrací se také do minulosti. Upozorňuje tak na důležitost pozitivních příkladů úspěšných českých lidí pro budoucí generace podnikatelů a také děti, které mohou být hrdé na své mámy, táty a Českou republiku. Cílem Agentury Helas je prostřednictvím všech jejích projektů motivovat mladou generaci k tomu, co vše mohou dokázat a ukázat jim, že pracovat, být aktivní a nebát se postavit na vlastní nohy má smysl. Agentura Helas úspěšně pracuje v oblasti organizace společenských setkání, konferencí a událostí „na klíč“ pro vybranou klientelu v rámci celé České republiky. Firemní motto Agentury Helas je „Friendly Business – náš společný úspěch“. Agentura Helas sídlí v prostorách Kláštera minoritů sv. Jakuba v Praze 1, kde provozuje a zastupuje historické sály, kde se pořádají společenská setkání, konference, semináře, koncerty, oslavy pro 10 až 300 osob.

SATUM CZECH

Společnost SATUM CZECH patří mezi nevýznamnější pojišťovací makléřské společnosti v České republice. Již od roku 1997 poskytuje služby v oblasti korporátního pojištění a risk managementu. Zaměřuje se na komplexní pojistné programy v průmyslu, ve zdravotnictví, službách, veřejné správě a v dalších oborech. V oblasti pojištění vozidel a dopravních rizik patří mezi nejvýznamnější brokery v republice. SATUM CZECH klade důraz na transparentní podnikání a budování pevných, zodpovědných a pozitivních vztahů se zákazníky, pojišťovnami a dalšími obchodními partnery.

Likor

Likor, s r.o., (portske.cz) společnost z Dobříše působí na českém trhu od roku 1990. Naše činnost se soustředí do prodejní, distribuční a realizátorské oblasti v dovozu portských, madeirských a portugalských tichých vín na český a slovenský trh. Strategie společnosti se zaměřuje na výběr vín, jež jsou označeny celosvětovým ohodnocením Best Buy. Nejlepší cena za nejlepší možnou kvalitu. Díky aktivní spolupráci s Portugalským velvyslanectvím a Turismo de Portugal se daří vyhledávat velmi úspěšná vína, která se postupně dostávají na český trh. Naší distributorskou náplní je obchodní zastoupení značek: portská vína – Cálem, Burmester, Kopke, Messias, Dacosta, Stadium, Burton´s, Barao Villard, Feuerheerd´s, Quinta do Noval tichá vína + espumante – Caves Messias, Casa Santos Lima, Alexandre Relvas, Fat Baron, Quinta da Lapa, Quinta de San´t Ana Mafra, Magnum Wines, Global Wines, Bodegas Muriel, Quinta de Curvos a další.

Partneři

Logo - Microsoft
Logo - DAQUAS
Logo - Fortinet
Logo - DAIKIN AIRCONDITIONING CENTRAL EUROPE – CZECH REPUBLIC
Logo - AUTOCONT
Logo - MasterCard
Logo - Czech Trade
Logo - bh securities
Logo - nsg morison
Logo - JŠK advokátní kancelář
Logo - Kopecký - Autosalony
Logo - Kopecký - Autosalony
Logo - ZÁTIŠÍ GROUP
Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA
Logo - mediarex
Logo - presentigo
Logo - DENTALO
Logo - PROGRAM H PLUS
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - SATUM CZECH
Logo - Likor

Mediální partneři

Logo -
Logo - Franchising.cz
Logo - Svět Průmyslu
Logo - BusinessInfo.cz
Logo - Reg TV
Logo - Trade
Logo - Age
Logo - Hospodářské noviny
Logo - Bonuss.cz
Logo - Inpublic Group
Logo - A11
Logo - A11
Logo - XANTYPA
Logo - Business leaders
Logo - EPRAVO.CZ
Výsledky 2018